
Zimowy czas, to czas kolędowania i adorowania Bożej Dzieciny. W niedzielę 27.01.2013 roku po Mszy św. o godz.15.00 nasza wspólnota przedstawiała przygotowaną wcześniej Adorację Żłóbka. Była to krótka inscenizacja Bożonarodzeniowa podczas której wspólnie z oglądającymi kolędowaliśmy i adorowali Bożą Dziecinę.
Tego dnia za zgodą Kustosza Kalwaryjskiego Sanktuarium 0. Gracjana opiekunowie, rodzice z pomocą braci kleryków i postulantów po każdej Mszy św. kwestowali na rzecz wakacyjnego wyjazdu o charakterze rekolekcyjno-rehabilitacyjnym. Cała wspólnota za wszelką pomoc i wszystkie ofiary składa serdeczne podziękowania.







Matko Boża,
Proszę o pomoc i łaskę w życiu uczuciowym, by Magda ze studiów została moją dziewczyną i żoną!
Maryjo, Mateczko, pomóż mi! Błagam!