
W niedzielę 16 grudnia wspólnota zebrała się na opłatkowym spotkaniu. Zebrani w bazylice rozpoczęliśmy je uczestnicząc w Najświętszej Eucharystii, którą sprawował O. Faustyn.
Po wspólnej modlitwie przeszliśmy do salki gdzie była dalsza część uroczystego spotkania.






Proszę o możliwość dalszej nauki i rozwijania swoich talentów dla Magdaleny.