Zamawianie intencji mszalnych w sanktuarium pasyjno-maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej:

 

MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE

(msza święta odprawiona raz w danej intencji)

W sanktuarium kalwaryjskim, intencje mszalne można zamawiać osobiście w zakrystii lub dokonując wpłaty na nr konta klasztornego, w tytule wpisując intencję oraz zaznaczając, że to ma być msza święta indywidualna.

Jeśli intencja mszalna nie mieści się w przelewie - można ją wysłać listem lub przez email (intencje@kalwaria.eu). Wówczas podając intencję należy zaznaczyć, że ofiara mszlana została złożona na konto klasztorne (koniecznie trzeba napisać kiedy i z czyjego konta zostało złożone zlecenie przelewu).

Należy wziąć pod uwagę, że przez internet, czy też drogą korespondencyjną, przyjmowane są intencje mszy świętych bez konkretnej daty i godziny, jednak termin odprawienia intencji nie przekracza miesiąca czasu.

Jeśli w korespondencji lub na rachunku bankowym został umieszczony adres zwrotny, zostanie odesłane potwierdzenie o przyjęciu intencji mszalnej. Ze względu na dużą liczbę otrzymywanej korespondencji czas oczekiwania wynosi do miesiąca czasu.

Intencje mszy świętych na konkretny dzień i godzinę przyjmowane są tylko w zakrystii bazyliki kalwaryjskiej.

 

MSZE ŚWIĘTE WIECZYSTE

(msza święta odprawiana codziennie o godz. 6.00 we wszystkich intencjach wpisanych do Księgi intencji wieczystych)

W sanktuarium kalwaryjskim, intencje mszy świętej wieczystej można zamawiać osobiście w zakrystii lub dokonując wpłaty na nr konta klasztornego, w tytule wpisując intencję oraz zaznaczając, że to ma być msza święta wieczysta.

Jeśli intencja mszalna nie mieści się w przelewie - na adres klasztoru można także wysłać list lub email (intencje@kalwaria.eu) z podaniem intencji i informacją, że ofiara mszalna na mszę wieczystą została złożona na konto klasztorne (koniecznie trzeba napisać kiedy i z czyjego konta zostało złożone zlecenie przelewu).

Jeśli w korespondencji lub na rachunku bankowym został umieszczony adres zwrotny, zostanie odesłane potwierdzenie o przyjęciu intencji mszalnej. Ze względu na dużą liczbę otrzymywanej korespondencji czas oczekiwania wynosi do miesiąca czasu.

Zamawiając msze święte wieczyste klasztor nie wyznacza cennika, każdy składa ofiarę według własnego uznania i możliwości.

 

MSZE ŚWIĘTE GREGORIAŃSKIE

(30 intencji mszalnych odprawionych za jedną osobę zmarłą w ciągu trzydziestu dni)

W sanktuarium kalwaryjskim intencje mszy świętej gregoriańskiej można zamawiać tylko osobiście w zakrystii.


 Klasztor OO. Bernardynów

ul. Bernardyńska 46

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

BANK PKO SA 02 1240 4214 1111 0000 4662 5379