ZAPRASZAMY do odwiedzenia RESTAURACJI KLASZTORNEJ czynnej codziennie od godz. 7.00 do 20.00. Wychodząc naprzeciw potrzebom odwiedzających sanktuarium oferujemy pyszne i zróżnicowane dania w bardzo atrakcyjnych cenach. Bogata oferta, profesjonalna i uprzejma obsługa sprawiają, że każdy z odwiedzających nasze progi czuje się w nich dobrze, może bowiem nie tylko posilić się smacznymi, fachowo przygotowanymi daniami kuchni polskiej i światowej, ale także znaleźć chwilę odpoczynku. Proponowane potrawy przygotowywane są na bazie naturalnych, świeżych składników, według sprawdzonych przepisów. 

 


Zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w organizacji różnego rodzaju spotkań oddając do dyspozycji gości dużą salę jadalną, a w okresie letnim także taras z malowniczym widokiem na obiekty zespołu klasztornego. Oferujemy następujące pomieszczenia: salę główną - do 100 osób; część wydzieloną z sali głównej, tzw. ogródek - do 50 osób; klimatyzowane piętro restauracjido 40 osób. 


W karcie dań polecamy bogatą ofertę zup, naleśników, pierogów, kotlety schabowe, dewolaje, schab duszony, bukiet surówek oraz specjalność kuchni - karczek po kalwaryjsku.

 

KAWIARNIA


KAWIARNIA KLASZTORNA oferuje swoim klientom bogatą gamę pysznych deserów serwowanych w przytulnym wnętrzu: włoską kawę przyrządzaną na wiele sposobów, herbaty tradycyjne i smakowe, napoje chłodzące, a także coś na słodko... polskie ciasto domowe, kremówki, lody, czy cieszące się wielką popularnością malinowe chmurki. Chwile spędzone przy kawie czy herbacie w kameralnym wnętrzu kawiarni pozwalają odzyskać siły wyczerpane podczas wędrówki po kalwaryjskich Dróżkach, a także spotkać się i porozmawiać w gronie przyjaciół.

 
Kontakt tel.: 608211992